Sotiko.pl
PROMOCJA
SOTKO - serwery i domeny

Transfer domen

Transferem domeny określamy przeniesienie obsługi domeny od jednego rejestratora do drugiego. Należy wyjaśnić, że NASK również występuje jako rejestrator, dlatego istnieje możliwość transferu domeny zarejestrowanej bezpośrednio w NASK.

 

Bezpłatny transfer domen polskich
Uważasz, że płacisz za dużo za odnowienia rejestracji swojej domeny? Sprawdź nasze ceny i przenieś domenę do naszego systemu. Transfer domen polskich (z NASK lub od innego Partnera NASK) jest bezpłatny a za przedłużenie domeny zapłacisz mniej w normalnym terminie przypadającym na koniec jej okresu ważności. Transfer domen europejskich oraz globalnych jest płatny według Cennika domen.

 

Transfer domeny dokonywany jest wyłącznie na podstawie wniosku  złożonego do rejestratora aktualnie zarządzającego daną domeną, w celu wydania kodów AuthInfo uprawniających nowego rejestratora do przejęcia domeny do swojego systemu. O ile transfery z NASK powinny być zgłaszane w formie pisemnej i wysyłane faksem do NASK , to zgłoszenie chęci uzyskania kodów AuthInfo do swoich domen od partnera NASK, właściciel domeny zgłasza do obecnego rejestratora zarządzającego daną domeną lub domenami, w sposób wskazany przez tego rejestratora.